Головна » 2016 » Грудень » 12 » Всеукраїнський тиждень права
09:43
Всеукраїнський тиждень права

Відповідно  до розпорядження Кабінету Міністрів України № 627-р від 31 серпня 2016 року в нашій країні проводився   Всеукраїнський  тиждень права.  Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована ще  2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Тож, уже вкотре Дігтярівський професійний аграрний ліцей долучився до Всеукраїнського  тижня права,який було проведено 5 - 9 грудня 2016 року.

Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах, зокрема в Конституції України. Так, в рамках проведення тижня  були проведені заходи,  спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних  та загальнолюдських    морально-етичних принципів і традицій, виховання патріотизму в учнів: бесіда «Закон в моєму житті», анкета «Що я знаю про права дітей», вікторина «Чи знаю я закон», виховна година «Військовий обов’язок». Протягом тижня в групах були проведені також години спілкування на правову тематику, а учні І курсу групи № 4 кк випустили стінгазету «Тиждень права». Завершився тиждень права в навчальному закладі 9 грудня Всеукраїнським уроком “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, який провела викладач правознавства Денисенко Т.А.

В ході  проведення в ліцеї тижня права, значна кількість учнівської молоді розширила свої  правові знання та, сподіваємось, будуте застосовувати їх у  повсякденному житті.

Переглядів: 82 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]