Головна » 2018 » Листопад » 26 » Волейбольний турнір на приз пам’яті А.А.Петрука
15:40
Волейбольний турнір на приз пам’яті А.А.Петрука

23 листопада вже який рік поспіль у Дігтярівському професійному аграрному ліцеї відбувся традиційний волейбольний турнір з волейболу, присвячений пам’яті колишнього керівника фізичного виховання ліцею А.А. Петрука. Через рік після того, як він пішов із життя, адміністрація навчального закладу та його колеги по роботі вирішили започаткувати проведення спортивних змагань на честь цієї чудової людини. Цього року такі змагання пройшли ввісімнадцяте. Учасників змагань, яких цього річ було надзвичайно багато, щиро вітали заступник директора з навчально-виховної роботи Г.П.Власенко, голова Срібнянської райдержадміністрації  Н.Г.Бондаренко і його колишній учень, нині директор Тростянецької школи Ічнянського району П.Г. Кривов’яз. Учасниками цьогорічних змагань стали шість юнацьких волейбольні команди: Дігтярівської, Карпилівської, Гурбинської, Тростянецької, Срібнянської шкіл та Дігтярівського агроліцею. Було також представлено і п’ять жіночих команд: Дігтярівської, Тростянецької, Карпилівської, Срібнянської шкіл та Варвинської ДЮСШ. Змагання проходили в гострій та напруженій боротьбі. Серед юнаків перемогу здобула команда із Карпилівки, на другій сходинці були гості із Ічнянщини і третє місце посіли господарі змагань, Дігтярівський агроліцей. Серед дівчат кращою була команда Дігтярівської ЗОШ, другими були  дівчата із Варви і третє місце виборола команда з Карпилівки.

Після завершення ігор відбулося нагородження команд-призерів. Грамоти і грошові нагороди отримали команди-переможці і призери від господарів турніру. Також грамоти та медалі отримали переможці і призери від сектора у справах сім’ї, молоді та спорту Срібнянської райдержадміністрації. Грошові премії команди-переможці та всі  команди-учасники змагань отримали від ТОВ «Батьківщина», які вручила агроном товариства, депутат Срібнянської селищної ради Т.В.Яременко. Кращі гравці Сисуненко Д. із Дігтярів та Козаков В. із Карпилівки отримали грошові винагороди від колишнього колеги Антона Антоновича, депутата Срібнянської  селищної ради Кіріченка П.М..

Цей турнір є чудовою пам’яттю про людину, яка стільки років присвятила спорту. Доки існує цей турнір, тримається у памяті поколінь імя Антона Антоновича Петрука. Сподіваємось, ще не одне спортивне покоління виросте, пам’ятаючи цю людину.

Переглядів: 18 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]