Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
10:38
Відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня  в приміщенні бібліотеки агроліцею відбулося урочисте зібрання з нагоди відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка. Свято розпочалося під звуки ліричної мелодії, а дві чарівні україночки нагадали всім присутнім в якій чудовій країні ми живемо і яка вона гарна саме цієї пори. Потім ведучі розповіли про конкурс шанувальників творчості Кобзаря, про його неоціненне значення в піднесенні національного духу України.

Так, як Шевченко любив Україну, можна любити тільки матір. Він силою свого слова відродив прадавнє ім’я рідної землі, повернув батьківщині законне ім’я, що довгий час перебувало під великодержавними заборонами. Повернув ім’я своєму народові й засвідчив його історичне право на рідну землю.
Ведучі наголосили, що участь у конкурсі – це  повага до Генія слова, до держави, до рідної мови.  Учениця першого курсу Селюкова Тетяна виконала пісню на слова Інни Римар «Мова барвінкова». Також було багато прочитано віршів  про мову учнями ліцею, а слова ведучої пролунали, як заклик «
Не одцурайсь, мій сину, мови! У тебе іншої нема…»

Відродження України, її духовності неможливе без вивчення спадщини Шевченка. Учениця ІІІ курсу Лєбедєва Юлія продекламувала Шевченків «Заповіт».

До слова запросили методиста ліцею С.П. Мажугу, яка  розповіла про започаткування конкурсу та умови його проведення, а викладач української мови і літератури Малиш Ю. М. закликала любити і цінувати свою історію, свою Батьківщину, свою рідну мову. Вивчати і поглиблювати знання про  життя і творчість  Великого Кобзаря.

Переглядів: 113 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]