Головна » 2017 » Листопад » 10 » Учні ліцею – учасники радіо диктанту національної єдності
13:41
Учні ліцею – учасники радіо диктанту національної єдності

9 листопада, у день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця, наша держава відзначає велике свято - День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас - на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе у рідному слові

Так уже традиційно склалося, що кожного року 9 листопада у День української писемності та мови всі бажаючі українці пишуть диктант національної єдності.

Девіз цьогорічного радіодиктанту – “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”.

Лише ручка, аркуш паперу та радіоприймач. Так учні Дігтярівського агроліцею зібралися в кабінеті української мови і літератури, щоб долучитися до тисячі українців,  для написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Учні уважно вслухалися в кожне слово , продиктоване Олександром Авраменком, який є і автором  тексту диктанту під назвою «Наші пісні». Він намагався розповісти про силу української пісні, яка з давніх часів і до сучасності долає усі кордони і звучить далеко за межами України. Кожен з присутніх в аудиторії відчував себе тією вагомою і  невід’ємною частинкою України, що об’єдналися навколо рідного слова.

Переглядів: 62 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]