Головна » 2016 » Листопад » 21 » Серце віддавав дітям…
16:03
Серце віддавав дітям…

Кожного року, напередодні  21  листопада ,ось уже п’ятнадцятий рік поспіль, в спортивному залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею проводяться спортивні змагання з волейболу на приз пам’яті  колишнього керівника фізичного виховання Петрука Антона Антоновича.

Талановитий, працелюбний, цілеспрямований,  відданий своїй роботі, з теплою посмішкою на вустах та лагідними очима – таким він запам’ятався всім , хто його знав і любив: учням, колегам по роботі, працівникам ліцею, односельцям.

Антон Антонович був «візитною карткою» нашого навчального закладу, любив дітей, виховував молоду спортивну  зміну. Його знали і поважали…

Під музику урочистого козацького маршу вишикувались 7 спортивних волейбольних команд юнаків та дівчат. Це команди Дігтярівської, Карпилівської  та Гурбинської   загальноосвітніх шкіл, Дігтярівського агроліцею та Варвинської ДЮСШ.

Учасників змагань вітали заступник директора з НВихР ліцею

Г.П.  Власенко, Дігтярівський селищний голова  В.М. Хропост, начальник відділу у справах cім’ї, молоді та спорту  Срібнянської райдержадміністрації Г.М.Тимашенко,  депутат районної ради, постійний спонсор волейбольного турніру  П.М. Кириченко.

Змагання проходили в напруженій боротьбі. Серед юнаків перемогу  здобула команда Дігтярівської ЗОШ, друге місце вибороли учні Дігтярівського агроліцею, третіми були волейболісти Варвинської  ДЮСШ.

У дівчат перемогу святкувала команда Дігтярівської ЗОШ, друге місце дісталось команді із Карпилівки.

Грошові винагороди, грамоти та солодкі подарунки від дирекції Дігтярівського агроліцею, депутата Срібнянської районної ради П.М. Кириченка,  виконавчого директора СТОВ «Батьківщина»   М.М. Дмитренка одержали як призери, так і усі учасники змагань.    Особливими призами    П.М. Кириченко та В.М.Хропост нагородили кращих гравців серед юнаків та дівчат. Ними стали учні Дігтярівської загальноосвітньої школи В.Косовський і Д.Сисуненко.

Невимовно жаль, що немає більше з нами Антона Антоновича – людини з великої літери та світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях його колег, друзів, вихованців.

Переглядів: 81 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]