Головна » 2017 » Грудень » 12 » Микола Куліш - письменник, драматург
11:43
Микола Куліш - письменник, драматург

Микола Куліш – письменник, драматург, творчість якого відкрила нові напрямки у розвитку світового драматичного мистецтва ХХ століття. Він був творцем української новітньої драми, М. Куліш писав твори, засновані на кращих традиціях національної літератури і культурних надбань світової драматургії. 11 грудня 2017року з нагоди 125 річниці з дня народження Миколи Куліша в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї, з метою вшанування пам’яті великого драматурга, в кабінеті української мови і літератури, викладачем Малиш Ю.М. було проведено літературне читання «Микола Куліш і становлення українського театру».

Учениці ліцею Малюга Іванна та Паєта Алла розповіли про не легкий та трагічний життєвий і творчий шлях письменника-драматурга Миколи Куліша, а викладач Малиш Ю.М. розповіла про дружбу Миколи Куліша з Лесем Курбасом, про постановки його п’єс в театрі «Березіль».

Потім учні переглянули уривки із фільму-вистави  за п'єсою Миколи Куліша «Мина Мазайло». Не обійшла осторонь річниця з дня народження Миколи Куліша і бібліотеку навчального закладу. Бібліотекар Олександренко М.О. оформила виставку художньої та довідкової літератури, присвячену творчості видатного драматурга,  яку  з цікавістю переглянули учні ліцею.

Переглядів: 61 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]