Головна » 2016 » Травень » 13 » «Хай буде мир. Хай більше не горить у пеклі війн, твоє життя, людино!»
11:08
«Хай буде мир. Хай більше не горить у пеклі війн, твоє життя, людино!»

  Під такою назвою 12 травня  пройшла відкрита виховна година  в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї, присвячена Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Підготувала та провела її разом з учнями викладач фізики, класний керівник Хропост Н.І. На захід були запрошені випускники ліцею минулих років Чижма І.М., Дуженко В.Г.,

Бихало В.А., Зеленський В.В. та Комлик  В.М. зі своїми дітками та дружинами. Учні та викладач розповідали присутнім про роки війни 1939-1945 років, а також  про неоголошену війну, яка іде сьогодні на Сході нашої держави. Хвилюючими також були виступи найменших гостей свята – дітей учасників АТО. Виступи перепліталися номерами художньої самодіяльності відповідної тематики. Багато теплих слів на адресу всіх випускників ліцею, які захищали і захищають сьогодні кордони України на Донбасі, сказала заступник директора з навчально-виховної роботи Г.П.Власенко. Від імені гостей виступив випускник  В.М. Комлик.  В своєму побажанні учням ліцею він сказав, щоб на нашій Україні завжди був мир і якщо для цього потрібна буде їхня участь, щоб вони були готові до цього.

По закінченню виховного заходу всі присутні гучними оплесками щиро дякували  своїм захисникам за їхній неоціненний вклад в збереженні суверенітету і територіальної цілісності України.

Переглядів: 157 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]