Головна » 2018 » Березень » 7 » Чарівний світ літератури
10:18
Чарівний світ літератури

Література… Це безмежний океан, у якому постає та вирішується безліч проблем. Читанням насолоджуються, а знання літератури є важливою ознакою освіченої, культурної, інтелігентної людини. Водночас художні твори містять своєрідну шкалу духовних і моральних цінностей, накопичених людством упродовж тисячоліть.

Поринути у цей загадковий світ літератури запросила учнів Дігтярівського професійного аграрного ліцею викладач зарубіжної літератури Охріменко В. Ю. в рамках предметного тижня, який проходив з 26 лютого по третє березня 2018 року.

Знайомлячись із творами зарубіжних авторів, ми можемо, нікуди не виїжджаючи , пізнати культуру та звичаї інших народів, жити почуттям незнайомих людей, уявляти краєвиди небачених земель. Знання світової літератури дає величезний матеріал для порівняння та зіставлення власних думок з проблемами світу, що веде їх до постійного оновлення і коригування.

Цікавими були: подорож сторінками зарубіжної літератури у бібліотеці ліцею під назвою «Її величність Книга», конференція «Пам'ять, інтелект, успіх», усний літературний журнал «Україна залишиться зі мною назавжди…» (Україна у житті і творчості зарубіжних письменників), лекція «Чому наше майбутнє залежить від читання?». Захоплюючим був захід -  літературна вітальня «Квіти улюбленому письменникові» (До всесвітнього дня письменника, який відзначався 3 березня).

У вестибюлі ліцею була розгорнута виставка «Літературний калейдоскоп». Учні мали змогу познайомитися з рубриками  «Новинки літератури 2018 року», «Зарубіжні письменники і Україна», «Цікавинки літератури». Пізнавальною була інформація про престижні літературні премії та їх лауреатів.

Учні мали можливість проявити і свої інтелектуальні здібності на святі інтелекту «Своя гра». Не було переможців та переможених. Були відчуття захоплення та задоволення, радості та насолоди...

Переглядів: 32 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]