Головна » 2008 » Грудень » 26 » Вшанували память А.А.Петрука
13:19
Вшанували память А.А.Петрука
Кажуть, що біль стихає, а пам'ять стирається з роками. Але, побувавши 21 листопада цього року в спортивній залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею, дозволю собі не погодитись з цим висловом.
Саме цього дня тут в черговий раз вшановували пам'ять колишнього керівника фізичного виховання ліцею Антона Антоновича Петрука, який пішов з життя 21 листопада 8 років тому. З болем згадую цей день і для м'еме він майже нічим не відрізняється від сьогоднішнього: ті ж біль і тривога, відчуття втрати близької людини...
У спортивній залі ліцею зібралися учні, працівники, колеги, друзі, гості із Срібного, Прилук, Варви, Сокиринець та Гурбинець. Ніби живий посміхається з великого кольорового фото Антон Антонович, а поруч величезний букет останніх осінніх квітів-хризантем.
Під музику урочистого козацького маршу вишикувались 10 спортивних волейбольних команд юнаків та дівчат. Традиційно, це команди Дігтярівського та Сокиринського агроліцеїв, Варвинської дитячої спортивної та Срібнянської загальносвітньої шкіл. Вперше прибули на змагання жіночі команди з с Гурбинець, Прилуцького педагогічного коледжу та команда Прилуцького професійного ліцею, яку підготував колега і друг Антона Антоновича О. І. Гузенко.
Змагання відкрив заступник директора з навчально-виробничої роботи М В Герасименко. Учасників змагань щиро вітав головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту С. М. Лисенко.
Виступ заступника директора з навчально-виховної роботи Г. П. Власенко не можна було слухати без болю в серці і сліз в очах. Від імені всього колективу працівників та учнів вона говорила про цю людину з такою шаною, повагою і любов'ю, що я ще раз переконалась, що пам'ять про Антона Антоновича ніколи не зітреться у пам'яті тих, хто жив і працював поруч з ним.
Учасники змагань та всі присутні вшанували пам'ять А. А. Петрука хвилиною мовчання та поклали живі квіти на його могилу.
Змагання проходили напружено, досить емоційно.
Серед чоловіків перемогу здобула команда Дігтярівського агроліцею, друге місце вибороли ліцеїсти з Сокиринець, третіми були волейболісти Варвинської ДЮСШ. У жіночій групі перемогу святкувала команда Прилуцького ліцею, друге місце дісталось гурбинським школяркам, а третіми були дігтярівчанки. У загальних під¬сумках перше місце вибороли господарі - Дігтярівський професійний агроліцей, на другому місці команда Варвинської дитячої спортивної школи, III місце завоювала команда Срібнянської школи.
Переможці змагань одержали грошові винагороди та подарунки від дирекції ліцею і відділу у справах сім'ї, молоді та спорту. Подарунок кращому гравцю від Дігтярівської селищної ради одержала волейболістка із Варви Алла Гиленко.
Людина іде в небуття, та залишає на землі після себе свої сліди: добрі справи, світлу пам'ять, як це зробив А. А. Петрук.
Переглядів: 653 | Додав: ptu32 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]