Головна » Файли » Методичні розробки » Розробки викладачів

Розробка уроку по ПДР
01.02.2010, 16:18

Анотація

                 Методична розробка по правилах дорожнього руху на тему: "Регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів регулювальника”,  / В.М. Хропост, - Дігтярі ПАЛ, 2008.

Для регулювання транспортних та пішохідних потоків широко застосовують світлофори, які дозволяють підвищити пропускну здатність доріг та перехресть та скоротити кількість дорожньо-транспортних пригод. Але при відмові світлофорів, а також в деяких інших випадках дорожній рух регулюють регулювальники. Тому тема "Регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів регулювальника” є важливою при підготовці водіїв транспортних засобів.

В методичній розробці дана загальна характеристика теми, розкрита мета її вивчення, описано послідовність та порядок проведення. Доданий роздатковий матеріал, що використовується на уроці.

Дана методична розробка розрахована на дві години навчального часу. Заняття проводиться з використанням технічних засобів навчання: електротренажер по регулюванню дорожнього руху, макету містечка та фігурок до нього, комп’ютерів з програмним забезпеченням по ПДР, схемами, плакатами, жезл.

Рекомендовано для викладачів правил дорожнього руху.
Категорія: Розробки викладачів | Додав: ptu32
Переглядів: 6432 | Завантажень: 113 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Good

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]