Доброго дня шановні друзі! Мене звати Кутинець Женя. Я лідер учнівського самоврядування Дігтярівського  професійного  аграрного ліцею.

Навчально-методичним центром започаткована дуже гарна справа – створення літопису кожного навчального закладу «Вони прославляли і прославляють наш ліцей». Якщо над ним працювати в майбутньому , буде цікава і корисна для майбутніх поколінь  історія навчального закладу.

Над створенням літопису нашого ліцею учнівське самоврядування розпочало роботу з 1 вересня 2013 року під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Власенко Галини  Петрівни.  На першому нашому засіданні вона зачитала методичний лист  навчально-методичного центру ПТО про  рекомендації щодо створення  у навчальних закладах літопису «Вони прославляли і прославляють наш ліцей»,  а також було розподілено доручення між членами учнівського самоврядування хто і чим буде займатись. Так одні збирали матеріал про випускників навчального закладу, які досягли певних досягнень у своїй трудовій діяльності, інші  - про викладачів та майстрів  в/н, які в свій час працювали в ліцеї і внесли певний вклад у діяльність навчального закладу, ще інші збирали матеріал про інженерно-педагогічних працівників, які зараз працюють в ліцеї і мають трудові творчі здобутки. До пошукової роботи були залучені не тільки члени учнівського самоврядування, а й усі учні ліцею.  Деякий матеріал для створення літопису нам був переданий із ліцейного народознавчого музею «Берегиня». Протягом двох місяців було зібрано чимало цікавого матеріалу, який під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи було узагальнено і оформлено в літопис Дігтярівського професійного аграрного ліцею «Вони прославляли і прославляють наш ліцей».  Сюди ми включили матеріали:

 - «Сторінки історії ліцею»;

 - «Відомі учні випускники»;

 - «Викладачі та майстри в/н, які працювали в ліцеї»;

 - «Викладачі та майстри в/н, які працюють в ліцеї».

З метою подальшого ведення літопису «Вони прославляли і прославляють наш ліцей», пошукова робота учнівським самоврядуванням ліцею буде продовжуватись далі.

Учнівське самоврядування Дігтярівського ПАЛ (презентація)

Статут учнівського самоврядування (doc)

Структура учнівського самоврядування (doc)

Список членів учнівського самоврядування (doc)

План учнівського самоврядування (doc)

План навчання лідерів (doc)

Угода самоврядування (doc)