Навчальна база ліцею
..............................................................................................
Для якісної підготовки спеціалістів ліцей має 9 кабінетів, 4 лабораторії та 3 навчальні майстерні (для викладання спецдисциплін). Для ведення загальноосвітньої підготовки обладнано 8 кабінетів, бібліотека із загальним фондом книг 18553 екземпляри, обладнаний сучасний комп'ютерний клас, де працює 16 персональних комп'ютерів. Навчальний заклад один з перших в області підключений до мережі Інтернет.
Середньорічний контингент учнів становить 320 чоловік, які безкоштовно проживають у двох, гарно облаштованих, гуртожитках на 150 місць кожний. Інтер'єр кімнат, в яких проживають учні, нічим не відрізняється від домашнього.
Сьогодні в користування закладу мається велике навчальне господарство. На 500 га землі вирощується майже вся сільськогосподарська продукція, від реалізації якої, ліцей має можливість організувати для учнів 3-х разове безкоштовне харчування, закупити паливно-мастильні матеріали, запасні частини для с/г техніки, різноманітні будівельні матеріали для будівництва нових та ремонту старих приміщень. Дирекція разом з колективом працівників ліцею розширила земельний фонд до 350 га за рахунок земельних паїв жителів с.Іванківці. Для обробітку землі і інших потреб на сьогоднішній день є 25 тракторів, 15 автомобілів, 2 автобуси, 4 зернозбиральні комбайни, вся причіпна сільсько-господарська техніка. Все це по-господарські зберігається під навісами та в ангарах.

Наш ліцей тісно співпрацює з:


 
Кабінет "Трактори"
Кабінет "Правила дорожнього руху"
Кабінет "Охорона праці"