Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 67 68 »

 З 7 по 11 грудня 2015 року в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї, під керівництвом викладача  правознавства Денисенко Т.А.,  успішно пройшов Всеукраїнський тиждень права . В ході його проведення всі заходи, а це були бесіди, години спілкування,зустрічі, вікторини тощо,  спрямовувались  на  правове  виховання учнівської молоді. 10 грудня в усіх навчальних групах пройшов Всеукраїнський урок права « Права людини». Найактивнішими учасниками Всеукраїнського тижня права були учні групи № 36ств Мелащенко Олександр, Пастух Богдан, Скнар Микола, Нікулін Євгеній та групи №3 кк Ушенко Катерина, Мельник Анжела, Білецька Наталія.

Переглядів: 327 | Додав: ptu32 | Дата: 14.12.2015 | Коментарі (0)

   2 грудня цього року в актовій залі ліцею пройшов конкурс професійної майстерності по спеціальності  «Кухар-кондитер» між групами  №3-I курс  та №2 – II курс.  Майбутні кухарі у формі різноманітних конкурсів  показували свої вміння і навички, яких вони уже досягли на уроках теоретичного та практичного навчання. Команди змагалися у 8-ми  цікавих конкурсах: представлення команд, розминка, «В гостях у червоної шапочки», «Антошка», «Жив-був художник один», приготування пельменів на швидкість, «Неординарні бутерброди», «Конкурс капітанів».  Спільно учасники обох команд також підготували та показали глядачам тематичну сцен ... Читати далі »

Переглядів: 252 | Додав: ptu32 | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)

 Кожного року в кінці листопада місяця в  відзначається День пам’яті жертв голодоморів в Україні. Заходи по відзначенню цієї сумної події проходили також і в нашому агроліцеї.  «Не згасни, свічка пам’яті...» - під такою назвою пройшла в актовій залі ліцею загальна відкрита виховна година, присвячена жертвам голодомору 1932-1933 років. Проводила захід класний керівник Черевко Світлана Олексіївна з учнями групи №3 кухарів-кондитерів. Учасники заходу з болем у душі розповідали присутнім про причини та наслідки  голодомору в Україні в 1932-1933 роках, засвітили свічки пам’яті та хвилино мовчання вшанували пам’ять безневинно убієнних. Захід супроводжувався слайдами та відеороликами, які засвідчували  страшний  геноцид проти українського народу.

 Б ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: ptu32 | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

 Одним з найкращих серед багатьох виховних заходів, які кожного навчального року проводяться в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї, є вже традиційне спортивне свято на кубок світлої пам’яті колишнього керівника фізичного виховання А.А.Петрука. Кожного року, а це вже в п’ятнадцяте , проходило воно напередодні 21 листопада, бо саме цього дня 2000 року пішов із життя вчитель від Бога, гарний колега і просто хороша людина. Так про Антона Антоновича сказала при відкритті спортивних змагань з волейболу серед команд юнаків та дівчат, які проходили в ліцеї 20 листопада, заступник директора з навчально-виховної роботи Г.П.Власенко. Учасників змагань також щиро вітали головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Срібнянської райдерж адміністрації С.М.Лисенко, Дігт ... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: ptu32 | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)