Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 57 58 59 60 »
Гарячими видались останні квітневі дні для колективу Дігтярівського агроліцею. З настанням теплих погожих днів дружно в поле вийшла вся сільськогосподарська техніка для проведення весняно-польових робіт на учбовому господарстві. В короткі стислі строки було закінчено посів усіх ярих зернових та овочевих культур. Активну участь у посівній компанії приймали участь майбутні хлібороби, учні групи №17 ств ТУ. Разом з майстрами виробничого навчання вони працювали на посівних агрегатах, готували грунт під посів, на автомобілях підвозили посівний матеріал. Працювали енергійно і відповідально, бо в ліцеї знає кожний, що все, що вирощене на учбовому господарстві – це добробут навчального закладу.
Переглядів: 444 | Додав: ptu32 | Дата: 29.04.2013 | Коментарі (0)

25 квітня 2013 року на базі Ніжинського професійного аграрного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності майстрів виробничого навчання по водінню автотранспортних засобів. У конкурсі прийняли участь 18 навчальних закладів. Не лише аграрні ліцеї, а й ТСОУ та автошколи різних форм власності. За підсумками проведеного конкурсу перемогу здобув НІЖИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ, на другому місці СОСНИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ, на третьому місці ДІГТЯРІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ. Наш навчальний заклад представляв майстер виробничого навчання Хілобок Юрій Володимирович. Дирекція, інженерно-педагогічний та учнівський колективи щиро його вітають, бажають здоров’я, творчої наснаги та успіхів у роботі.
Переглядів: 396 | Додав: ptu32 | Дата: 26.04.2013 | Коментарі (0)

21 лютого 2013 року в ліцеї пройшов II етап обласного огляду-конкурсу виховної роботи та змістовного дозвілля учнівської молоді «Шлях до успіху» в номінаціях «Гуртожиток – наш дім » та «Успіх у житті». Органи учнівського самоврядування гуртожитків №1 та №2 представили членам обласного журі у формі екскурсії покращені умови проживання та разом з вихователями підготували і провели виховний захід, літературно-музичну композицію, «Твори добро – бо ти людина». В номінації «Успіх у житті» практичний психолог Мажуга Т.В. підготувала та провела з учнями відкритий виховний захід із впровадженням тренінгових форм роботи « Самовиховання – творення себе».
Переглядів: 682 | Додав: ptu32 | Дата: 10.12.2011 | Коментарі (0)

Кажуть, що біль стихає, а пам'ять стирається з роками. Але, побувавши 21 листопада цього року в спортивній залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею, дозволю собі не погодитись з цим висловом.
Саме цього дня тут в черговий раз вшановували пам'ять колишнього керівника фізичного виховання ліцею Антона Антоновича Петрука, який пішов з життя 21 листопада 8 років тому. З болем згадую цей день і для м'еме він майже нічим не відрізняється від сьогоднішнього: ті ж біль і тривога, відчуття втрати близької людини...
У спортивній залі ліцею зібралися учні, працівники, колеги, друзі, гості із Срібного, Прилук, Варви, Сокиринець та Гурбинець. Ніби живий посміхається з великого кольорового фото Антон Антонович, а поруч величезний букет останніх осінніх квітів-хризантем.
Під музику урочистого козацького маршу вишикувались 10 спортивних волейбольних команд юнаків та дівчат. Традиційно, це команди Дігтярівського та Сокиринського агроліцеїв, Варвинської дитячої спортивної та Срібнян ... Читати далі »
Переглядів: 646 | Додав: ptu32 | Дата: 26.12.2008 | Коментарі (0)