Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 56 57 58 59 60 »

Одним з найкращих серед багатьох виховних заходів, які кожного навчального року проводяться в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї, є вже традиційне спортивне свято на кубок світлої пам’яті колишнього керівника фізичного виховання А.А.Петрука. Кожного року, а це вже в чотирнадцяте , проходить воно напередодні 21 листопада, бо саме цього дня 2000 року пішов із життя вчитель від Бога, гарний колега і просто хороша людина. Так про Антона Антоновича сказала при відкритті спортивних змагань з волейболу серед команд юнаків, які проходили в ліцеї 14 листопада, заступник директора з навчально-виховної  роботи Г.П.Власенко. Учасників змагань також щиро вітали голова Срібнянської районної ради П.М. Кириченко, заступник голови райдержадміністрації І.І. Мартинюк, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Срібнянської райдержадміністрації С.М.Лисенко та Дігтярівський селищний голова ... Читати далі »

Переглядів: 535 | Додав: ptu32 | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

23 жовтня 2014 року на базі нашого навчального закладу відбулася секція педагогічних працівників ПТНЗ Чернігівської області сільськогосподарського профілю. Секція була проведена у формі вебінару з використанням інтернет платформи Seemedia. Під час даного заходу було розглянуто наступні питання: 1. Презентація навчального закладу; 2. Виступ викладача ліцею Полтко А.І. "Створення дидактичних матеріалів з предметів профтехциклу"; 3. Перегляд уроку теоретичного навчання з предмету Трактори (методична мета "Використання інноваційних технологій у процесі подання нового матеріалу") викладача Полтко А.І.http://www.youtube.com/watch?v=neGDzGFq7mk; 4. Доповідь заступника директора Герасименко М.В. "Новітні підходи у навчально-виробничій роботі з вивчення сучасної сільськогосподарської техніки для якісної підготовки кваліфіковани ... Читати далі »

Переглядів: 539 | Додав: ptu32 | Дата: 24.10.2014 | Коментарі (0)

13 березня 2014 року в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї відбувся II-й обласний етап фестивалю творчості «Свою Україну любіть!» серед професійно-технічних  навчальних закладів Чернігівської області в рамках відзначення  200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Фестиваль був представлений  в номінаціях: «Багатогранність таланту» та «Від роботи сила буде». На роз ... Читати далі »

Переглядів: 1165 | Додав: ptu32 | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

Дорогі учні, педагоги, батьки!
Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!
Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.
Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Сподіваємося, що День знань стане для учнів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізн ... Читати далі »
Переглядів: 1194 | Додав: ptu32 | Дата: 02.09.2013 | Коментарі (0)