Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 37 38 39 40 41 ... 59 60 »

Такими словами розпочався розважальний вечір відпочинку в актовій залі ліцею, присвячений Дню закоханих, підготовлений вихователями гуртожитку Дремлюгою О.І. та Костюк І.М.. Ведучі вечора, Гелевич М. та Іваницький В., запросили глядачів помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя. Шалений успіх мала пісня "Первая любов" у виконанні Гелевич М., Глеби Н., Косенко Я.. Одна мелодія змінювалася іншою. Порадували глядачів майстерним сучасним танцем і група дівчат групи №4 кухар-кондитер. Концертна програма змінилася на розважальну. Пять пар юнаків і дівчат взяли участь у різних цікавих конкурсах, запропонованих ведучими вечора. Гучними оплесками та позитивними емоціями глядачі підтримували улюблені пари. Н ... Читати далі »

Переглядів: 146 | Додав: ptu32 | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

Народна кухня – це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво. Однією з головних страв народної кухні є вареники. Як кажуть «Вареники, вареники, Божі хваленики, не кожен їх варить, але кожен хвалить». Щоб більше дізнатись про улюблену страву українців і було проведено в агроліцеї свято вареника. Ініціатором проведення свята була майстер виробничого навчання Полтко О.І., яка разом з учнями груп №2 та №4 кухарів-кондитерів підготували справжнє театралізоване дійство. Розповіді учасників про походження вареників, з якого борошна їх ви ... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: ptu32 | Дата: 09.02.2017 | Коментарі (0)

Математика! Яке багате слово!

Фізика для нас не просто звук!

Математика і фізика ― опора і основа

Всіх, як є, без винятку наук!

Цими словами розпочалася лінійка, присвячена відкриттю «Тижня математики, фізики та астрономії», який проходив з 30 січня по 3 лютого у стінах агроліцею. В рамках проведення тижня було проведено ряд заходів, спрямованих на перевірку та закріплення знань з предметів природничо-математичного напрямку. Учні  розгадували  кросворди з фізики, змагалися за звання «Кращого фізика року», де переможцями  конкурсу  стали хлопці І курсу групи №39 ств. Цікаво пройшов конкурс «Енергія», про раціональне використання природних енергетичних ресурсів, а також учні малювали малюнки на тему: «Збережемо планету для нащадків». Учні групи №3 кухар-кондитер брали участь у конкурсі «Караоке на уроках математики», а учні групи №2 кухар-кондите ... Читати далі »

Переглядів: 174 | Додав: ptu32 | Дата: 09.02.2017 | Коментарі (0)

Січень місяць багатий на визначні події та пам’ятні дати в історії України. Так, 22 січня  країна святкувала День Соборності та Свободи України, а 29 січня згадували День пам’яті Героїв Крут. Цим визначним історичним подіям, які мали велике значення в становленні незалежності нашої держави, була присвячена відкрита виховна година, яка відбулася 25 січня 2017 року в актовій залі агроліцею.  Підготувала та провела виховний захід разом зі своїми учнями класний керівник, викладач історії Денисенко Т.А. В своїх виступах учні пригадали, як український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Також згадали про подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю за волю України. Ця ... Читати далі »

Переглядів: 113 | Додав: ptu32 | Дата: 30.01.2017 | Коментарі (0)