Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 59 60 »

Хто із нас не знає крилатого українського прислів’я: «Весняний день рік годує». Мабуть таких серед нас немає. Добре пам’ятають про це і в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї. Тільки-но грунт на учбовому господарстві досягнув своєї фізичної стиглості, майбутні хлібороби разом із своїми наставниками, майстрами виробничого навчання, вийшли в поле. Спочатку провели підживлення мінеральними добривами озиму пшеницю, а потім дружно взялися за посів ярих культур. Добірне зерно ячменю і вівса в найстисліші строки лягло в якісно підготовлений грунт. На славу потрудилися на полях учбового господарства учні груп № 37, №38 та №21ТУств. Підвозили зерно, загружали його в сівалки,  готували грунт д ... Читати далі »

Переглядів: 140 | Додав: ptu32 | Дата: 07.04.2017 | Коментарі (0)

Таку назву мала відкрита виховна година, яку минулої середи підготувала та провела разом з учнями групи № 2 кухарів-кондитерів класний керівник Хропост Ю.В.. Захід пройшов у формі літературно-музичної композиції. Ведучі  Ю. Нечипорчук та І.Чопик найтеплішими і найщирішими словами  розповідали присутнім про красу чудового краю - Україну. Про найдорожчу рідну мову, про красуню калину, і чебрець,і любисток, і м’яту, як же рідну її не кохати. Учасники виховного заходу також читали напам'ять вірші про Україну, кожний рядок яких хвилював кожного присутнього. Солістки ліцею Глеба Н., Гелевич М. та Косенко Я. висловлювали свою любов до Батьківщини в гарних українських піснях. Весь захід супроводжувався през ... Читати далі »

Переглядів: 160 | Додав: ptu32 | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (0)

Мова — це наша національна ознака,

в мові — наша культура, сутність нашої свідомості. (Іван Огієнко)

Під таким гаслом в ліцеї розпочався тиждень української мови і літератури, який проходив з 6 по 10 березня. Відкриття тижня почалося урочистою лінійкою, на якій учні розповідали вірші про красу і неповторність української мови. 1 березня між командами «Мовознвці»та «Словограй» була проведена вікторина знавців мови та життя і творчості Т. Шевченка. Перемогла команда «Словограй». 9 березня пройшов конкурс декламаторів поезій улюблених письменників. Перемогла учениця 2 курсу Чопик Тамара з віршем Т.Г.Ше ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: ptu32 | Дата: 15.03.2017 | Коментарі (0)

Вони були звичайними хлопцями, а стали Героями, бо в мить останню віддали нам найдорожче, що мали – життя своє. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали. Не плачте, мамо. Дозвольте поплакати Україні. Майже весь минулий тиждень Україна вшановувала память Героїв Небесної Сотні, яку три роки тому зустріли небеса. У всіх містах і селах нашої Батьківщини люди згадували подіїтрирічної давності, коли на Майдані, вулицях Грушевського і Інститутській у Києві гинули борці за честь, за волю, за право бути народом джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Відзначаючи річницю Революції Гідності, вшановуючи память Небесної Сотні в Дігтярівськ ... Читати далі »

Переглядів: 173 | Додав: ptu32 | Дата: 23.02.2017 | Коментарі (0)