Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 46 47 »

  Під такою романтичною назвою підготували вечір відпочинку до Дня Святого Валентина мешканці гуртожитку ліцею під керівництвом вихователів. Захід пройшов у формі театралізованої вистави. Роль Святого Валентина яскраво зіграв учень 3-го курсу Владислав Іваницький, а роль ангелів – сестри Ірина та Тамара Чопики. Ведучі заходу  Є.Нікулін та

 Ю. Нечипорчук розповідали присутнім про походження  цього  свята та як відзначають його в різних країнах світу. Учасники художньої самодіяльності подарували гостям чудові ліричні пісні про кохання. Вечір відпочинку закінчився запальною дискотекою.

Переглядів: 137 | Додав: ptu32 | Дата: 17.02.2016 | Коментарі (0)

В січні місяці ми проводимо ще один традиційний  виховний захід  під назвою «Атака століття».     З метою патріотичного виховання учнівської молоді за ініціативи голови Чернігівського осередку асоціації ветеранів-підводників І.Г. Голутви, керівника музею та підтримці дирекції навчального закладу  з 2009 року  стало традицією проводити  в ліцеї 30 січня «День «Атаки століття» та вшанування пам’яті героя-земляка Коваленка Якова Свиридоновича, який був членом екіпажу легендарного підводного човна «С-13».В цьому році  цей захід у формі виховної години провела керівник народознавчого музею «Берегиня» Мажуга С.П. 28 січня. Ведучі із числа учнів розповідали  своїм товаришам про підводний човен «С-13&raqu ... Читати далі »

Переглядів: 140 | Додав: ptu32 | Дата: 29.01.2016 | Коментарі (0)

22 січня 2016 року наша держава відзначала День Соборності України. З цієї нагоди  в актовій залі агроліцею було проведено загальноліцейний Урок Соборності «Єднання заради незалежності», в якому взяли участь учні всіх навчальних груп та інженерно-педагогічні працівники .  Підготувала та провела цей виховний захід викладач історії Денисенко Т.А. разом з учнями групи № 36ств. Ведучі Мелащенко Олександр та Винниченко Юрій  розповідали присутнім про події, які засвідчують тривалий і непростий шлях України до незалежності, цінності ідеї власної держави. Про найважливішу історичну дату, а саме 22 січня – об’єднання УНР і ЗУНР в одну суверенну державу .В ході  уроку  демонструвались  цікава презентація про Соборність України, документальні фільми «Моя Соборність» та «Моя Україна». Закінчився виховний захід номером худо ... Читати далі »

Переглядів: 162 | Додав: ptu32 | Дата: 27.01.2016 | Коментарі (0)

  24 грудня 2015 року в актовій залі ліцею зібралися майже всі учні та працівники навчального закладу на новорічне свято «З Новим роком», яке разом з вихователями підготували мешканці гуртожитку. Святкове дійство проходило у формі конкурсної програми між двома командами, якими вправно керували ведучі – Дід Мороз і Снігуронька.  Учасники демонстрували цікаві сценки, виконували різноманітні конкурси, співали гарних пісень новорічної тематики. Найменшими гостями свята були діти працівників ліцею, які від Діда Мороза і Снігуроньки отримали солодкі подарунки за виконання номерів художньої самодіяльності. Солодкі подарунки від адміністрації ліцею також отримали  всі учасники  дійства. Закінчилось  ... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: ptu32 | Дата: 28.12.2015 | Коментарі (0)