Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 48 49 »

Цей вечір – книга,

Гарна й пишна

Оправа з пурпуру на ній,

І розмика рука неспішна

Гачок на клярмі золотій

 

Такими словами розпочався усний журнал «Наш книгоград» в рамках предметного тижня із зарубіжної літератури, який проходив в Дігтярівському агроліцеї з 18 по 22 квітня на виконання указу Президента України про оголошення 2016 року – роком  англійської мови. Всі заходи тижня були присвячені англійській літературі, а девізом були слова англійського письменника Джонатана Свіфта «Книги – діти розуму». Протягом тижня учні демонстрували свої творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, брали участь у конкурсах та вікторинах. Цікавими були: ... Читати далі »

Переглядів: 198 | Додав: ptu32 | Дата: 25.04.2016 | Коментарі (0)

  Ранок 6 квітня в Дігтярівському агроліцеї розпочався  в атмосфері урочистості і гордості за працівника трудового колективу Дуженка Валерія Григоровича. Бо саме цього дня до навчального закладу завітала голова Срібнянської районної адміністрації Бондаренко Н.Г. для вручення   йому високої державної  нагороди – медалі «Захиснику Вітчизни». Валерій Григорович – учасник  антитерористичної операції. В першу хвилю мобілізації без вагань пішов захищати кордони нашої  держави на Сході України.  Разом із  товаришами виніс на своїх плечах найтяжчий період цієї несправедливої загарбницької війни. Був поранений, горів у танку, але все ж таки повернувся  додому живим, до своєї сім’ї та в рідний колектив навчального закладу, де і продовжує працювати ... Читати далі »

Переглядів: 162 | Додав: ptu32 | Дата: 06.04.2016 | Коментарі (0)

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Основною метою проведення тижня хімії та біології є: виховувати любов до предметів; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того предметний тиждень може стати тією спільною справою, що згуртує учнів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано. Для того щоб реалізувати дану мету у Дігтярівському професійному аграрному ліцеї з 28 березня по 01 квітня 2016 року під керівництвом викладача хімії та біології Черевко С.О. було проведено тиждень хімії та біології. В рамках цього тижня були проведені такі заходи: фотовиставка - «Парк – окраса ліцею», конкурс «Подорож в країну хімічн ... Читати далі »

Переглядів: 168 | Додав: ptu32 | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

В перший день квітня місяця Дігтярівський професійний аграрний ліцей відвідав голова обласної ради Ігор Вдовенко. Ігор Станіславович  поспілкувався із колективом агроліцею  щодо нагальних проблем функціонування профтехосвіти області та, зокрема, даного навчального закладу. Також були обговорені питання фінансового забезпечення діяльності ПТНЗ, оптимізації мережі закладів, а також можливі шляхи подолання негативних тенденцій, які стримують розвиток професійно-технічної освіти регіону. Директор ліцею Хітренко М.В. ознайомив голову обласної ради з матеріально-технічною базою  найстарішого в області в системі ПТО закладу  та його діяльність в цей  складний для нашої держави  час.

Переглядів: 135 | Додав: ptu32 | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)