Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 45 46 »

    В перший день весни, 1 березня 2016 року, в Дігтярівському агроліцеї відбулася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Наші таланти тобі, Україно!». Свої вироби представили всі навчальні групи, а також  гуртки та клуби за інтересами. Згідно наказу по ліцею підготовка до даного заходу тривала майже два місяці. Учні виготовляли вироби як самостійно так і з допомогою вчителів та майстрів виробничого навчання. Приємним було також і те, що деякі експонати учні виготовляли разом з батьками, чим дуже пишалися. На виставці переважали вироби, складені з паперових модулів (модульне оригамі), плоскі композиції із паперових смужок (к ... Читати далі »

Переглядів: 242 | Додав: ptu32 | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

  Щоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, в переддень Дня Героїв Небесної Сотні в Дігтярівському агроліцеї пройшов виховний захід-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», який підготувала бібліотекар Олександренко М.О. разом з членами ради бібліотеки. Захід розпочався виконанням Державного Гімну України всіма присутніми в залі та відео кліпом П.Табакова «Небесну Сотню, Господи, прийми ». Ведучі Є.Нікулін та Н.Сугак вели розповідь присутнім про трагічні події в Києві кінця 2013 початку 2014 років, яка супроводжувалась презентацією про звичайних хлопців, які стали Героями, бо в останню мить віддали нам найдорожче, що мали ... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: ptu32 | Дата: 18.02.2016 | Коментарі (0)

  Під такою романтичною назвою підготували вечір відпочинку до Дня Святого Валентина мешканці гуртожитку ліцею під керівництвом вихователів. Захід пройшов у формі театралізованої вистави. Роль Святого Валентина яскраво зіграв учень 3-го курсу Владислав Іваницький, а роль ангелів – сестри Ірина та Тамара Чопики. Ведучі заходу  Є.Нікулін та

 Ю. Нечипорчук розповідали присутнім про походження  цього  свята та як відзначають його в різних країнах світу. Учасники художньої самодіяльності подарували гостям чудові ліричні пісні про кохання. Вечір відпочинку закінчився запальною дискотекою.

Переглядів: 131 | Додав: ptu32 | Дата: 17.02.2016 | Коментарі (0)

В січні місяці ми проводимо ще один традиційний  виховний захід  під назвою «Атака століття».     З метою патріотичного виховання учнівської молоді за ініціативи голови Чернігівського осередку асоціації ветеранів-підводників І.Г. Голутви, керівника музею та підтримці дирекції навчального закладу  з 2009 року  стало традицією проводити  в ліцеї 30 січня «День «Атаки століття» та вшанування пам’яті героя-земляка Коваленка Якова Свиридоновича, який був членом екіпажу легендарного підводного човна «С-13».В цьому році  цей захід у формі виховної години провела керівник народознавчого музею «Берегиня» Мажуга С.П. 28 січня. Ведучі із числа учнів розповідали  своїм товаришам про підводний човен «С-13&raqu ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: ptu32 | Дата: 29.01.2016 | Коментарі (0)