Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 45 46 »

19 березня 2016 року в районному будинку культури смт. Срібне  пройшов  обласний творчий звіт аматорів  сцени Срібнянського району «Талант митців Чернігівського краю звитягу патріотів величає». На районному творчому звіті, який проходив 12 березня у Дігтярях,  високу оцінку районного журі отримав ансамбль сопілкарів Дігтярівського агроліцею під керівництвом ветерана культури, керівника гуртка художньої самодіяльності навчального закладу Юрія Михайлюка  і був запрошений на районну сцену для участі в обласному звіті.  Хлопці і тут  виступили блискуче,  про що свідчили гучні оплески  глядачів та компетентного журі з обласного центру. Колектив ліцею щиро вітає юних музикантів  і бажає  їм успіхів.

Переглядів: 98 | Додав: ptu32 | Дата: 23.03.2016 | Коментарі (0)

  11 березня 2016 року на базі Дігтярівського агроліцею  пройшли щорічні районні спортивні змагання «Олімпійське лелеченя». Учасниками змагань були  команди Дігтярівської, Карпилівської, Срібнянської та Гурбинської ЗОШ  I-III ступенів. Змагання проходили  за чотирма видами: представлення команд, комбінована естафета, вікторина «Знавець олімпійського спорту» та гра  «Вибивний». Найкраще підготовленою була команда Дігтярівської  ЗОШ,  яка впевнено і здобула перемогу, другими були юні спортсмени із Карпилівки, команда  Гурбинської  ЗОШ  виборола третє місце. Міцна, добре підготовлена спортивна база ліцею, дала можливість провести районні спортивні змагання швидко, організовано і якісно.

Переглядів: 111 | Додав: ptu32 | Дата: 14.03.2016 | Коментарі (0)

З 29 лютого по 4 березня поточного року в агроліцеї пройшов предметний тиждень з виробничого навчання по професії "Кухар; Кондитер", який провела разом із групою № 2кк майстер виробничого навчання Полтко О.І.  В рамках його проведення майбутні кухарі-кондитери демонстрували майстер-класи з приготування кращих  страв світової  кухні  і прийомів ліплення з мастики та оформлення кондитерських виробів. Також майстер в/н провела відкритий урок на тему: «Випічка української кухні», а учні групи випустили стінгазету на кулінарну тематику. Найкращим заходом предметного тижня була виставка-ярмарок, на якій були представл ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: ptu32 | Дата: 09.03.2016 | Коментарі (0)

    Відповідно до плану роботи ліцею 2 березня 2016 року в стінах навчального закладу пройшов загальноліцейний конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» серед учнів ІІ та ІІІ курсів груп №37ств і №36ств. Кожну групу представляла команда в кількості 4 учні, а саме: група №37ств – Василенко Руслан, Овсієнко Сергій, Полтко Микола і Стеценко Олег, група №36ств – Винниченко  Юрій, Даниленко Олександр, Мелащенко Олександр і Панченко Юрій. Перед початком конкурсу всі учасники переглянули відеофільм з обласного огляду-конкурсу професійної майстерності, який прох ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: ptu32 | Дата: 03.03.2016 | Коментарі (0)