Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 45 46 »

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Основною метою проведення тижня хімії та біології є: виховувати любов до предметів; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того предметний тиждень може стати тією спільною справою, що згуртує учнів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано. Для того щоб реалізувати дану мету у Дігтярівському професійному аграрному ліцеї з 28 березня по 01 квітня 2016 року під керівництвом викладача хімії та біології Черевко С.О. було проведено тиждень хімії та біології. В рамках цього тижня були проведені такі заходи: фотовиставка - «Парк – окраса ліцею», конкурс «Подорож в країну хімічн ... Читати далі »

Переглядів: 160 | Додав: ptu32 | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

В перший день квітня місяця Дігтярівський професійний аграрний ліцей відвідав голова обласної ради Ігор Вдовенко. Ігор Станіславович  поспілкувався із колективом агроліцею  щодо нагальних проблем функціонування профтехосвіти області та, зокрема, даного навчального закладу. Також були обговорені питання фінансового забезпечення діяльності ПТНЗ, оптимізації мережі закладів, а також можливі шляхи подолання негативних тенденцій, які стримують розвиток професійно-технічної освіти регіону. Директор ліцею Хітренко М.В. ознайомив голову обласної ради з матеріально-технічною базою  найстарішого в області в системі ПТО закладу  та його діяльність в цей  складний для нашої держави  час.

Переглядів: 128 | Додав: ptu32 | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка

 

   Такими теплими словами розпочали  виховну годину «Ім’я твоє, Тарасе величаєм!», присвячену 202-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, ведучі Євгеній Нікулін та Юлія Нечипорчук. Захід пройшов в актовій залі ліцею наприкінці березня місяця нинішнього року, а  підготувала його і провела разом  з учнями    викладач української мови та літератури Малиш Ю.М. Учні багато розповідали присутнім про життєвий і творчий шлях Великого Кобзяря, про його перебування в нашому селищі Дігтярі в 1845 році. Під час розповіді демонструвалась цікава презентація, пов&rsqu ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: ptu32 | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

    23 березня  в Дігтярівському  агроліцеї  під керівництвом старшого майстра  Хілобка Ю.В. пройшла акція «Посади дерево». Майстри виробничого навчання Гузій О.П., Капечула Ю.Г. та Коваленко Ю.О. заготовили та разом з учнями  групи №37 ств  висадили в парковій зоні навчального закладу близько 250  саджанців  берези, дуба, осики та інших дерев. Всі учасники акції отримали величезне задоволення від зробленої корисної справи. А ще кожний із них загадав бажання, щоб деревця росли разом з ними і через десятки років вони змогли б їх обов’язково побачити. Найактивнішими  серед учнів ... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: ptu32 | Дата: 25.03.2016 | Коментарі (0)