Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 32 33 34 35 36 37 »

Афганістан болить в моїй душі…

Під такою назвою пройшов в Дігтярівському агроліцеї виховний захід, приурочений річниці виводу радянських військ з Афганістану. Ведучі заходу  Катерина Дідур та Яна Дзюба розповідали присутнім про тяжкі роки війни в Афганській республіці, де солдати колишнього Радянського Союзу виконували свій інтернаціональний обов’язок, учні ліцею читали хвилюючі віршовані рядки про біль матерів, які втратили своїх синів у тій брудній підступній війні. А між розповідями звучали мелодії пісень…    Почесним гостем на виховному заході був учасник війни в Афганістані житель с. Гурбинці Кухаренко В.М.,який поділився з учнями та інженерно-педагогічними працівниками своїми спогадами про те, як виконували свій інтернаціональний обов’язок наші солдати. ... Читати далі »

Переглядів: 253 | Додав: ptu32 | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

Одним з найкращих серед багатьох виховних заходів, які кожного навчального року проводяться в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї, є вже традиційне спортивне свято на кубок світлої пам’яті колишнього керівника фізичного виховання А.А.Петрука. Кожного року, а це вже в чотирнадцяте , проходить воно напередодні 21 листопада, бо саме цього дня 2000 року пішов із життя вчитель від Бога, гарний колега і просто хороша людина. Так про Антона Антоновича сказала при відкритті спортивних змагань з волейболу серед команд юнаків, які проходили в ліцеї 14 листопада, заступник директора з навчально-виховної  роботи Г.П.Власенко. Учасників змагань також щиро вітали голова Срібнянської районної ради П.М. Кириченко, заступник голови райдержадміністрації І.І. Мартинюк, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Срібнянської райдержадміністрації С.М.Лисенко та Дігтярівський селищний голова ... Читати далі »

Переглядів: 442 | Додав: ptu32 | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

23 жовтня 2014 року на базі нашого навчального закладу відбулася секція педагогічних працівників ПТНЗ Чернігівської області сільськогосподарського профілю. Секція була проведена у формі вебінару з використанням інтернет платформи Seemedia. Під час даного заходу було розглянуто наступні питання: 1. Презентація навчального закладу; 2. Виступ викладача ліцею Полтко А.І. "Створення дидактичних матеріалів з предметів профтехциклу"; 3. Перегляд уроку теоретичного навчання з предмету Трактори (методична мета "Використання інноваційних технологій у процесі подання нового матеріалу") викладача Полтко А.І.http://www.youtube.com/watch?v=neGDzGFq7mk; 4. Доповідь заступника директора Герасименко М.В. "Новітні підходи у навчально-виробничій роботі з вивчення сучасної сільськогосподарської техніки для якісної підготовки кваліфіковани ... Читати далі »

Переглядів: 441 | Додав: ptu32 | Дата: 24.10.2014 | Коментарі (0)

13 березня 2014 року в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї відбувся II-й обласний етап фестивалю творчості «Свою Україну любіть!» серед професійно-технічних  навчальних закладів Чернігівської області в рамках відзначення  200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Фестиваль був представлений  в номінаціях: «Багатогранність таланту» та «Від роботи сила буде». На роз ... Читати далі »

Переглядів: 1076 | Додав: ptu32 | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)