Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 35 36 »

 Під такою назвою в Дігтярівському агроліцеї  недільного вечора 20 вересня пройшов вечір відпочинку за участю учнів 1-3 курсів, який підготувала і провела вихователь гуртожитку Костюк І.М. На заході також були присутні викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники ліцею. Учасники вечора були одягнуті в національне вбрання і виконували тільки  сучасні українські пісні та читали вірші вітчизняних поетів.  Та найбільше задоволення всі присутні в залі отримали від гумористичних сценок, які майстерно виконували учні 2-го курсу та цікавих конкурсів, які також були включені до програми . Вечір відпочинку продовжився запальною дискотекою.

Переглядів: 130 | Додав: ptu32 | Дата: 21.09.2015 | Коментарі (0)

16 вересня 2015 року в Дігтярівському агроліцеї, згідно плану виховної роботи на вересень місяць, було проведено спортивне свято «Богатирські ігри» під керівництвом керівника фізичного виховання В.В. Одаріча. В силових конкурсах взяли участь дві команди учнів 1 курсу груп № 20ствТУ «Сокіл» та № 38ств:  «Беркут». Учасники змагань в запеклій  та напруженій боротьбі за перемогу  випробовували свою силу, спритність, сміливість. Хлопці на швидкість качали колесо з автомобіля, забивали кілок у землю, стрибали через скакалку, канатом тягали легковий автомобіль. Цікавими були і конкурси, де учасникам довелось показ ... Читати далі »

Переглядів: 136 | Додав: ptu32 | Дата: 17.09.2015 | Коментарі (0)

Під такою назвою пройшов перший урок в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї 2015-2016 навчального року. Підготували та провели його класний керівник Хропост Ю.В. та бібліотекар Паєта В.М. разом з учнями  групи № 2 кухарів-кондитерів. Урок проходив в актовій залі, де були присутні учні всіх навчальних груп, інженерно-педагогічні працівники, батьки та гості. Розробка відкритого виховного  заходу спрямована на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед учнівської молоді. У формі літературно-музичної композиції присутнім було подано цікавий інформаційний матеріал про історію, географічне положення, природно-ресурсний потенціал, мову, культуру та визначних постатей України. Також демонструвалися патріотичні  відеоролики,  виконувалися  номери художньої самодіяльності.

Переглядів: 119 | Додав: ptu32 | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано щедрий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А 1 вересня знову зібрало у дружному колі учнівський та інженерно-педагогічний колективи у стінах Дігтярівського професійного аграрного ліцею. Заступник директора з навчально-виховної роботи Власенко Г.П.  оголосила відкритою урочисту лінійку з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Під державний гімн України кращі учні ліцею підняли прапор нашої держави. Всіх присутніх на святі щиро вітали директор ліцею Хітренко М.В., Дігтярівський селищний голова Хропост В.М., ветеран праці, учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЄС, колишній викладач ліцею Задихайло Є.В. Хвилюючим був виступ учениці-першокурсниці Скрипченко Катерини.  На Святі також був присутній настоятель Спасопреобреженського храму селища отець Ігор, який привітав усіх присутніх з Днем знань  та благословив на почато ... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: ptu32 | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)