Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 34 35 »

 

 5 листопада нинішнього року в  актовій залі ліцею зібрались  всі учні  та працівники навчального закладу на осінній бал, який проводився у формі конкурсної програми, «Міс осінь». В конкурсі взяли участь 6 учасниць з груп №2 та №3 кухарів-кондитерів. Перший конкурс мав назву «Дозвольте відрекомендуватись». Дівчата в ліричній, жартівливій, віршованій формі розповідали про себе, про свої захоплення та мрії на майбутнє. Також дівчата демонстрували моделі одягу, виготовлені з підручних матеріалів, виконували номери художньої самодіяльності, танцювали вічно юний вальс, фантазували над осінніми букетами тощо. Журі разом із глядачами одноголосно визначили міс осінь. Нею стала учениц ... Читати далі »

Переглядів: 131 | Додав: ptu32 | Дата: 09.11.2015 | Коментарі (0)

 В першу хвилю мобілізації без вагань пішов захищати кордони нашої  держави на Сході України працівник учбового господарства  ліцею Дуженко Валерій Григорович. Разом із  товаришами виніс на своїх плечах найтяжчий період цієї несправедливої загарбницької війни. Був поранений, горів у танку, але все ж таки повернувся  додому живим, до своєї сім’ї та в рідний колектив навчального закладу, де і продовжує працювати. Про героїзм Валерія Григоровича в ліцеї знають і працівники, і учні, бо він частий гість на  багатьох виховних заходах. Ось і минулої середи він був гостем в учнів першого курсу групи № 38 ств. Розповідав майбутнім захисникам України про своє перебування в зоні антитерористичної операції на Сході України, про своїх побратимів, про той величезний патріотизм серед українських солдат, який і допоміг їм вистояти та зупинити ворога. Учні задавали Валерію Григоров ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: ptu32 | Дата: 02.11.2015 | Коментарі (0)

  23 жовтня 2015 року  СТОВ «Дружба -Нова» на полях Варвинського району відзначало День поля, куди були запрошені і майстри виробничого навчання агроліцею. Спеціалісти з Німеччини та Австрії, які співпрацюють з даним товариством, розповідали присутнім про новітні технології обробітку грунту, демонстрували сучасну сільськогосподарську техніку з застосуванням якої можна досягти вагомого збільшення врожаю. Практична частина навчання відбувалася безпосередньо в полі. Кожний агрегат, про який розповідали зарубіжні гості, демонстрував свої можливості в роботі. Товариство також  надало для навчального закладу рекламну продукцію з новітньою сучасною технікою та макет сучасного трактора «Кейс-340» для використання в навчальному процесі.

Переглядів: 132 | Додав: ptu32 | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

  Нетрадиційно відзначили в цьому навчальному році День захисника України в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї. Напередодні цього свята  на футбольному полі ліцею відбулися спортивні змагання з футболу між командами працівників та учнів навчального закладу. Вболівальники підтримували обидві футбольні  команди та від цікавої і захоплюючої гри отримали масу позитивних емоцій та задоволення.  Але цього разу фортуна посміхнулася команді працівників, до складу якої входили  викладачі, майстри виробничого навчання та працівники з обслуговуючого персоналу. Вони впевнено здобули перемогу з рахунком 4:2. Адміністрація ліцею щиро дякувала  всім футболістам за цікавий виховний захід та обидві команди нагородила грамотами навчального закладу.

Переглядів: 140 | Додав: ptu32 | Дата: 15.10.2015 | Коментарі (0)