Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 35 36 »

З 29 лютого по 4 березня поточного року в агроліцеї пройшов предметний тиждень з виробничого навчання по професії "Кухар; Кондитер", який провела разом із групою № 2кк майстер виробничого навчання Полтко О.І.  В рамках його проведення майбутні кухарі-кондитери демонстрували майстер-класи з приготування кращих  страв світової  кухні  і прийомів ліплення з мастики та оформлення кондитерських виробів. Також майстер в/н провела відкритий урок на тему: «Випічка української кухні», а учні групи випустили стінгазету на кулінарну тематику. Найкращим заходом предметного тижня була виставка-ярмарок, на якій були представл ... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: ptu32 | Дата: 09.03.2016 | Коментарі (0)

    Відповідно до плану роботи ліцею 2 березня 2016 року в стінах навчального закладу пройшов загальноліцейний конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» серед учнів ІІ та ІІІ курсів груп №37ств і №36ств. Кожну групу представляла команда в кількості 4 учні, а саме: група №37ств – Василенко Руслан, Овсієнко Сергій, Полтко Микола і Стеценко Олег, група №36ств – Винниченко  Юрій, Даниленко Олександр, Мелащенко Олександр і Панченко Юрій. Перед початком конкурсу всі учасники переглянули відеофільм з обласного огляду-конкурсу професійної майстерності, який прох ... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: ptu32 | Дата: 03.03.2016 | Коментарі (0)

    В перший день весни, 1 березня 2016 року, в Дігтярівському агроліцеї відбулася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Наші таланти тобі, Україно!». Свої вироби представили всі навчальні групи, а також  гуртки та клуби за інтересами. Згідно наказу по ліцею підготовка до даного заходу тривала майже два місяці. Учні виготовляли вироби як самостійно так і з допомогою вчителів та майстрів виробничого навчання. Приємним було також і те, що деякі експонати учні виготовляли разом з батьками, чим дуже пишалися. На виставці переважали вироби, складені з паперових модулів (модульне оригамі), плоскі композиції із паперових смужок (к ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: ptu32 | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

  Щоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, в переддень Дня Героїв Небесної Сотні в Дігтярівському агроліцеї пройшов виховний захід-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», який підготувала бібліотекар Олександренко М.О. разом з членами ради бібліотеки. Захід розпочався виконанням Державного Гімну України всіма присутніми в залі та відео кліпом П.Табакова «Небесну Сотню, Господи, прийми ». Ведучі Є.Нікулін та Н.Сугак вели розповідь присутнім про трагічні події в Києві кінця 2013 початку 2014 років, яка супроводжувалась презентацією про звичайних хлопців, які стали Героями, бо в останню мить віддали нам найдорожче, що мали ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: ptu32 | Дата: 18.02.2016 | Коментарі (0)